Stichting Openbaar OnderwijsGroep 

Bezoekadres: 
Stadhuisplein 96 
5461 KS Veghel

Postadres:
Postbus 4
5460 AA Veghel

T 0413-321248 
E info@stichtingoog.nl 

Stel uw vraag






Route......

klik hier voor de route
klik hier voor parkeermogelijkheden

Contact met één van onze collega's

Sandra Beuving
College van Bestuur
T 0413-745400
E s.beuving@stichtingoog.nl
Margot van Uden
Stafmedewerkster Onderwijs
T 0413-745401
E m.vuden@stichtingoog.nl
Marjet Osse
Stafmedewerkster Personeel
T 0413-745404
E m.osse@stichtingoog.nl     
Frank van Wetten
Stafmedewerker Facilitair
T 0413-745408
E f.vwetten@stichtingoog.nl
Inge Hoogers
Stafmedewerkster Control
T 0413-745403
E i.hoogers@stichtingoog.nl
Anja Bouw
Stafmedewerkster Algemeen
T 0413-745405
E a.bouw@stichtingoog.nl
Mieke Beerten
Basisschoolcoach
T 0413-745403
E m.beerten@stichtingoog.nl
Margriet Meijer
Stafmedewerkster Passend onderwijs
T 0413-745405
E m.meijer@stichtingoog.nl
Marie-José Snelders /
Mandy Bruinsma
Administratief medewerkster
T 0413-321248
E info@stichtingoog.nl
Annelies Baas
Admin. medewerkster Personeelsadm.
T 0413-745406
E a.baas@stichtingoog.nl
Helma Hanegraaf
Admin. medewerkster Financiële adm.
T 0413-745407
E h.hanegraaf@stichtingoog.nl
Adri Bakker
Admin. medewerkster Vervanging
T 0413-321248
E a.bakker@stichtingoog.nl

Nuttige adressen en informatie

Inspectie van het onderwijs
Kantoor Tilburg
Postbus 88
5000 AB Tilburg
Telefoon 088-6696382
GGZ Oost-Brabant regio Oss
J.Zwijsenlaan 123
5324 BT Oss
0412-847000


Stichting Jeugdtandverzorging NO-N-Brabant
Obrechtstraat 25
5344 AT Oss
0412-625967
AOB Adviesbureau vooropleiding en beroep
Koornstraat 10
5341 BR Oss
0412-622900 ​


GGZ Oost-Brabant regio Uden/Veghel
Burg.de Kuyperlaan 5
5461 AA Veghel
0413-846800

Landelijke Klachtencommissie
Postbus 162
3340 AD Woerden
0348-405245
Bureau Jeugdzorg
Postbus 763
5340 AT Oss
0413-650017
Bezoekadres: Raadhuislaan 4 te Oss

Onderwijstelefoon
Van 12.00 tot 21.00 uur
45 ct./min.
tel. 06-8804
Algemeen Advies &
Kindermishandeling

0900-1231230

Meldpunt Kinder mishandeling
Kindertelefoon
van 14.00 tot 20.00 uur
0800 - 0432 (gratis)


 
Gemeente Bernheze
www.bernheze.org
Gemeente Oss
www.oss.nl
Gemeente Landerd
www.landerd.nl
Gemeente meierijstad
www.meierijstad.nl
Gemeente Uden
www.uden.nl
Gemeente Boekel
www.boekel.nl
Ministerie van OCenW
www.minocw.nl
Onderwijsinspectie
www.owinsp.nl
 

 

 

 

 
Vereniging van Openbare en Algemeen Toegankelijke Scholen
www.vosabb.nl

Bekostigingsinformatie
www.duo.nl

Stichting Vervangingsfonds / Participatiefonds
www.vervangingsfonds.nl

Onderwijsbond CNV
www.cnvo.nl

ICT in het onderwijs
www.ictonderwijs.nl

Kennisnet
www.kennisnet.nl

Een wegwijzer voor leerkrachten voor groep 8
en directie voor de overgang van PO naar VO:

www.nieuweregelgevingovergangpo-vo.nl